Meditativní přechod do Nového roku - kurz zrušen - informace o možném přesunu kurzu naleznete v dalším textu.

Ing. Lukáš Mezuliánek, Samana Ákása

  Penzion statek Široký důl

  31. 12. 2020   3. 1. 2021

S ohledem na nejistou situaci vyplývající z opatření proti šíření koronaviru jsme se rozhodli zrušit konání kurzu Meditativní přechod do nového roku, který se měl uskutečnit v termínu 31. 12. 2020 – 3. 1. 2021 pod vedením učitele Ing. Lukáše Mezuliánka, Samana Ákásy. V současnosti jednáme o možnosti posunout kurz na termín 12. 2. 2021 - 14. 2. 2021. Podrobnější informace o kurzu včetně přihlášky budou dostupné v následujících dnech. 

 

V případě dotazů se neváhejte obrátit na organizátora kurzu Petera Zacha. 

mail: peter.zach@centrumvsimavosti.cz

Náplň kurzu

Kurz Meditativní přechod do Nového roku slouží jako alternativa k bujarým novoročním radovánkám. Účastníky kurzu vede ke zklidnění mysli praxí meditace všímání si nádechu a výdechu a meditace všímavého kráčení. Ústředním tématem kurzu je smrt, nastávání a realizace cíle. Tam, kde končí to staré z uplynulého roku, se v meditací zklidnělé mysli otevírá prostor pro nastávání něčeho nového. Na základě zklidnělé mysli meditující metodicky reflektují uplynulý rok a následně se zaměřují na osobně relevantní cíle v roce nastávajícím.

Místo konání

Penzion Statek Široký Důl najdete ve východočeské vesničce, schované před shonem civilizace v malebném údolí. Je v dosahu měst Polička, Litomyšl, Svitavy a Hlinsko. Nabízí komfortní ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím.
http://www.penzionsirokydul.cz/

Přihláška

Přihlásit se můžete do 14. 12. 2020, a to pomocí elektronické přihlášky na stránkách www.dhammarama.eu. V případě potíží se obraťte na organizátora kurzu Mgr. Petera Zacha (e-mail: peterzach42@gmail.com, tel.: 608 179 746). Po uzávěrce přihlášek Vám zašleme podrobné informace, včetně programu kurzu.

Účastnický poplatek: 3800 KĆ

Jedná se o minimální poplatek, který pokryje pouze náklady na ubytování a vegetariánskou stravu účastníka kurzu, ubytování, vegetariánskou stravu a cestovné učitelů a organizační výlohy. Výuka Buddhova učení je darem učitelů. Doporučujeme proto účastníkům obdarovat učitele nebo organizátora dle svých možností.

Poplatek uhraďte ve prospěch účtu občanského sdružení Dhammáráma do 14. 12. 2020. Číslo účtu je: 2401518811/2010 (Fio banka). Jako variabilní symbol uveďte šest čísel data Vašeho narození uvedeného v přihlášce. V případě zrušení Vaší účasti na kurzu účtujeme tyto stornovací poplatky: do 21 dnů před začátkem kurzu 50 % poplatku kurzu, po tomto termínu 100%.

 

New Year’s retreat

Previous experience
Personal details
Contact details
close